Sediul central
Comenzi și informații:
Tel: +4 021 668.40.85
Luni - Vineri: 09:00 - 17:00

Str. Băiculești nr. 1, Sector 1, București
Reg. Com.: J40/8878/2013, CUI: RO 32011857
Program de Lucru: Luni - Vineri: 09:00 - 17:00
Tel: +4 021 668.40.85
+4 037.214.01.01
+4 037.214.01.40
Fax: +4 021 667.94.12

Secretariat: secretariat@pansiprod.ro
Achiziții: achizitii@pansiprod.ro
Vanzari: vanzari@pansiprod.ro
Marketing: marketing@pansiprod.ro
Logistica: logistica@pansiprod.ro
Resurse Umane: resurse.umane@pansiprod.ro
Financiar: financiar@pansiprod.ro

Brasov
Comenzi și informații:
Tel: +4 0268.326.932
Fax: +4 0268.367.277

Str. Zizinului nr. 111,( in incinta COMAT ) , Jud. Brasov
Email: brasov@pansiprod.ro
Judete Acoperite:
BRASOV,COVASNA , HARGITA,MURES , SIBIU

Cluj
Comenzi și informații:
Tel: +4 0264.434.162
Fax: +4 0264.417.699

Str. Lombului, FN, Cluj Napoca, Jud. Cluj;
Email: cluj@pansiprod.ro
Judete Acoperite:
SALAJ , BISTRITA,CLUJ , ALBA,MARAMURES, SATU-MARE.

Galati
Comenzi și informații:
Tel: +4 0236.473.180
Fax: +4 0236.414.609

Str. Brailei nr. 152, Galati, Judet Galati
Email: galati@pansiprod.ro
Judete Acoperite:
GALATI, BUZAU,VRANCEA,BRAILA, TULCEA

Craiova
Comenzi și informații:
Tel: +4 0251.43.88.33 / 0726.110.825
Fax: +4 0251.547.505

Str. Dezrobirii, nr 98, Craiova, Jud. Dolj
Email: craiova@pansiprod.ro
Judete Acoperite:
VALCEA,OLT,DOLJ,MEHEDINTI, GORJ

Timisoara
Comenzi și informații:
Tel: +4 0256.294.084
Fax: +4 0256.213.298

Mobil: +4 0726.110.829

Str. Amurgului , nr 3, Timisoara, Jud. Timis
Email: timisoara@pansiprod.ro
Judete Acoperite:
CARAS SEVERIN,ARAD, TIMIS,HUNEDOARA, BIHOR

Iasi
Comenzi și informații:
Tel: +4 0232.271.677
Fax: +4 0232.273.929

Loc. Valea Adanca, Str. Principala nr.9, Com. Miroslava, Jud. Iasi
Email: iasi@pansiprod.ro
Judete Acoperite:
BACAU, SUCEAVA, BOTOSANI,IASI,NEAMT, VASLUI.


  • Bucuresti

  • Brasov

  • Cluj

  • Galati

  • Craiova

  • Timisoara

  • Iasi






Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.